Твое ОСМД
твоє
осбб
Модернізація
багатоповерхівок

Питання та відповіді

Чи може бути бухгалтером ОСББ рідна дитина його голови?

Добавлено 2017.03.23

Обмеження щодо роботи близьких осіб можуть запровадити органи управління об’єднання, тобто загальні збори і правління ОСББ.

А якщо такого обмеження наразі немає?

У п. 16 р. ІІІ Типового статуту визначено, що правління зі свого складу обирає голову правління та його заступника. На виконання своїх повноважень голова правління, зокрема, наймає на роботу в об’єднання працівників та звільняє їх, застосовує до них заходи заохочення та накладає стягнення, видає обов’язкові для працівників об’єднання накази у сфері трудових правовідносин.

Отже, якщо ж органами управління (загальними зборами, правлінням ОСББ) не встановлена заборона про прийняття на роботу близьких осіб (у безпосереднє підпорядкування), то голова правління може прийняти рідну доньку (рідного сина) на посаду головного бухгалтера, який буде йому безпосередньо підпорядкований.

Проконтролювати діяльність цих посадових осіб може ревізійна комісія з періодичністю, встановленою загальними зборами.

За подробицями – тиц

Дякуємо, ваша заява була вiдправлена!