Твое ОСМД
твоє
осбб
Модернізація
багатоповерхівок

Питання та відповіді

Мешканці багатоповерхівки: які вони мають права?

Добавлено 2018.03.06
  1. Вільно користуватися спільним майном багатоквартирного будинку з урахуванням умов та обмежень, встановлених законом або рішенням співвласників.
  2. Брати участь в управлінні багатоквартирним будинком особисто або через представника.
  3. Одержувати інформацію про технічний стан спільного майна багатоквартирного будинку, умови його утримання та експлуатації, витрати на утримання спільного майна багатоквартирного будинку та надходження, отримані від його використання.
  4. Безоплатно одержувати інформацію про суб’єктів права власності на всі квартири та нежитлові приміщення у багатоквартирному будинку і площу таких квартир та приміщень у порядку і межах, визначених законом.
  5. Ознайомлюватися з рішеннями (протоколами) зборів співвласників, листками опитування, робити з них копії.
  6. На відшкодування винною особою збитків, завданих спільному майну багатоквартирного будинку, у розмірі, що відповідає частці кожного співвласника.

    На що варто звернути увагу. Щойнонаведений перелік прав співвласників не є вичерпним. Реалізація співвласником своїх прав не може порушувати права інших співвласників. У разі відчуження квартири чи нежитлового приміщення новий власник набуває усіх прав попереднього власника як співвласника.

За подробицями – тисніть сюди.

Дякуємо, ваша заява була вiдправлена!