Твое ОСМД
твоє
осбб
Модернізація
багатоповерхівок

Питання та відповіді

Як розірвати договір з управляючою компанією. План евакуації

Добавлено 2017.05.03

Щоб зрозуміти, чи варто заходити кудись, треба знати, як ти будеш звідти виходити. Тому в будь-якому приміщенні є план евакуації. Сьогодні поговоримо про те, як ОСББ мають домовлятися з управляючими компаніями так, щоб якщо що, то й легко від них піти.

Передусім варто пам’ятати: у загальному випадку договір з управителем укладається строком на рік.  Якщо за місяць до спливу зазначеного строку жодна зі сторін не повідомить письмово іншу сторону про відмову від договору, договір вважається подовженим на наступний однорічний строк.

Отож, якщо до спливу чергового року, протягом якого діє договір з управляючою компанією (або ФОП, що надає послуги з управління багатоквартирним будинком), лишилося небагато часу, радимо потурбуватися про завчасне (за місяць до спливу однорічного строку) попередження управителя про припинення договірних відносин. Повідомляти управителя про розірвання договору необхідно в письмовому порядку. Ба більше: аби уникнути імовірних непорозумінь, радимо надіслати попередження про припинення договірних відносин листом з оголошеною цінністю з описом вкладення та з рекомендованим повідомленням про вручення.

Так що проблем немає: просто будьте уважними!

Важливі подробиці – тут

Дякуємо, ваша заява була вiдправлена!