Твое ОСМД
твоє
осбб
Модернізація
багатоповерхівок

Новини

Немає ОСББ? – Ось тобі й маєш…

Добавлено 2017.07.04

Платили ЖЕКу небагато, та нічого й не мали? Тепер будите платити більше, і так само нічого не мати.

Весь час від того моменту, коли в країні активно почали створюватися ОСББ, багато мешканців багатоповерхівок, а також боти від ЖЕКів, говорили/писали/кричали про те, що, мовляв, “весь сенс ОСББ – це збирати додаткові кошти на утримання самого ОСББ”. Або “ось, дивіться, в нас три гривні, а в них – чотири, то й нащо?” Ніякі аргументи, що при створенні ОСББ співвласники дійсно починають керувати своєю власністю і, у підсумку, економити та жити комфортніше, не працювали. “В нас дешевше, ось і все”.

Важко пояснити, що “платити небагато за нічого” дорожче… Та ось раптово в справу втрутилися влада на містах, що підтримує ЖЕКи. Які там три гривні! Ось приклад Києва: “обґрунтований” тариф на утримання будинків та прибудинкових територій – 6,43 грн за 1 кв. м.! А знаєте що кажуть в міській адміністрації? – Якість послуг після підвищення має покращитися… Так і кажуть. Мабуть, це станеться автоматично, бо інших заходів не вжито.

Як вам така історія?

Тим часом ОСББ зі свома 4 гривнями за 1 кв. м. виглядають дуже привабливо. І не тільки тому, що це просто МЕНШЕ, ніж без ОСББ, але й тому, що мешканці таких будинків контролюють якість наданих послуг і, відповідно, мають кращі умови для життя.

То ви тепер знаєте, що маєте робити! Треба створювати ОСББ і самим встановлювати тарифи. Обґрунтовувати тарифи мешканці в ОСББ можуть самі – без будь-якіх спеціалістів міської влади. Просто взяти та заключити угоди зі всіма організаціями-постачальниками на надавачами послуг. І контролювати, і отримувати якість, і жити в комфорті.

Тепер в вас просто немає іншого виходу. Створюйте ОСББ.

Дякуємо, ваша заява була вiдправлена!