Твое ОСМД
твоє
осбб
Модернізація
багатоповерхівок

Новини

Одесити рахують свої гроші

Добавлено 2016.09.07

 

Чи можна зменшити витрати на опалення у багатоквартирному будинку? – семінар з такою надзвичайно актуальною темою відбувся 6 вересня в Одесі.

Цей семінар, на який зібрались кілька десятків голів ОСББ міста, мав за мету роз’яснити мешканцям багатоквартирних будинків переваги енергозбереження. Експерт Проекту IFC (Група Світового банку) “Енергоефективність у житловому секторі України” Віктор Мостовой та директор департаменту економічного розвитку Одеської міської ради Дмитро Радулов розповіли про можливості підвищення комфорту в будинках та економії, що відкрились зараз для ОСББ та ЖБК міста. Розповідь про державну програму підтримки енергоефективних заходів від держави, коли ОСББ відшкодовується 40% тіла теплого кредиту, та про одеську програму, де можна повернути ще 20%, захопила слухачів. А оскільки на зустріч було запрошено й тих голів ОСББ, що вже взяли кредити і вже провели енергоефективні заходи – все це справило неабияке враження на «неофітів».

Семінар Проекту IFC (Група Світового банку) “Енергоефективність у житловому секторі України”відбувся за підтримки Одеської міської ради та компанії Danfoss. Від останніх виступив спеціаліст з модернізації систем опалення Олександр Гут. Та на головні питання відповідав консультант Проекту Віктор Мостовой, а учасників цікавили й джерела економії, і ефективність заходів, і порядок кроків, що їх має зробити ОСББ для реалізації проектів термомодернізації, і багато іншого.

Чотири години, які змінюють життя. Життя багатоквартирного дому та життя кожного з його співвласників. Змінюють на краще.

Дякуємо, ваша заява була вiдправлена!