Твое ОСМД
твоє
осбб
Модернізація
багатоповерхівок

Історії людей

Андрій Саук
Бровари

Коли в нас виникла ідея створення ОСББ, ми перш за все поїхали подивитись, як живуть вже існуючи об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. І порівняння було не на користь нашого ЖЕКу. Тож ми теж вирішили створити ОСББ. На той час – а це було кілька років тому – законодавство було недосконале, і нам знадобилося півроку на те, що зараз можна зробити за місяць. Тоді, коли не можна було опитувати людей письмово, ми пробували зібрати загальні збори кілька разів: перший раз – не зібрались, другий раз – так само, лише на третій раз нам це вдалося. Зараз це набагато простіше.

Люди, які в вашому будинку будуть проти створення ОСББ – будуть. Але з ними можна і потрібно працювати: є багато інформації та прикладів в інтернеті, але найкраще – це піти до вже існуючих ОСББ і показати цим людям, як класно жити і реально управляти своєю власністю. Зараз існує вже не так мало ОСББ, і знайти якесь недалеко від вас неважко. А переваги відчути легко, це реально працює.

Ще один правильний крок у відношенні до людей, що є скептичними до ОСББ – це включати їх до роботи: вводити їх в склад ревізійної комісії, в правління – робити все, щоб загальна справа стала їх власною. І вони стають найзагальнішими прихильниками ОСББ – бо вони бачать, що це насправді прозоро.

Тож створюйте ОСББ – це дуже важливо, це є часткою справжньої демократії.

Добавлено 2015.10.05
Дякуємо, ваша заява була вiдправлена!