Твое ОСМД
твоє
осбб
Модернізація
багатоповерхівок

Історії людей

Сергій Вірик
Харків

Сергій Вірик, голова кооперативу “ЖБК-98”, м. Харьков
Нашому ЖБК більше десяти років, і перші роки всі думали тільки про свої проблеми – як закінчити ремонт у своїй квартирі, як виплатити іпотеку, тощо. І тільки зовсім недавно люди стали озиратися, розуміти, що вони живуть в одному будинку зі своїми сусідами, і тільки разом можна щось вирішувати на глобальному рівні. І ось тоді перед нами постало питання про те, як зробити наш спільний дім кращим і комфортнішим. При цьому правління кооперативу намагалося включити кожного співвласника до проведених заходів – і люди “прикипали”, ставали активними нашими прихильниками.
Зрозуміло, що питання економії зараз встали перед нами точно так само, як і перед усіма жителями нашої країни. Наш ЖБК в цьому році вже скористався з державної програми підтримки енергоефективних заходів – ми замінили вікна у під’їздах. І я хочу сказати, що саме державна програма відшкодування 40% тіла кредиту плюс довіра людей до цієї програми, а також реальна економія на комунальних платежах – це є гарантії вирішення завдань щодо збільшення енергоефективності багатоповерхівок.
Державна підтримка, доступність кредитів плюс реальна економія – ось що рухає нас вперед. Наш ЖБК безумовно буде продовжувати проводити модернізацію нашої багатоповерхівки, і ми навіть замислюємося, наприклад, про встановлення у нашому багатоквартирному будинку альтернативних джерел електроенергії.

Добавлено 2015.11.19
Дякуємо, ваша заява була вiдправлена!