Твое ОСМД
твоє
осбб
Модернізація
багатоповерхівок

Історії людей

ОСББ "Інтер"
Луцьк

Хтось чекає, хтось – економить.

Кредит під 24% – це пограбування й #зрада? Ні. Якщо порахувати – подарунок і #перемога!

Теплі кредити на енергоефктивні заходи за підтримки державної та місцевих програм – це суцільна економія. Зараз це саме так. Ловіть момент!

Ось липневий цього року приклад Луцька – давайте рахувати.

Маємо: 3-х під’їзний будинок на 108 квартир 1989 року побудови, за адресою вул. Воїнів Інтерналціоналістів 6. В будинку створено ОСББ “Інтер” (і це перша передумова для нашої переможної історії). Голова ОСББ – Ніна Єлисеївна Машновець.

Друга передумова перемоги: мешканці вирішили встановити ІТП (погодний регулятор, подробиці – тут http://bit.ly/2aYJDjr) та зробити балансування системи опалення задля ефективного використання тепла, а, отже, і для економії.

Підбили кошторис: 594 180 грн. Де взяти гроші? Вирішили скористатися “теплим кредитом” з державною підтримкою – відшкодуванням тіла кредиту. Подробиці програми можна дізнатись тут http://tvoeosbb.org/. Це є третьою, вирішальною передумовою перемоги.

28 липня взяли кредит в державному Укргазбанку на повну суму – 594 180 грн. з процентною ставкою 24,1%. Відшкодування по програмі підтримки “теплих кредитів” – 53%, 254 тис. грн. Не заявлені 40%, а 53% відшкодували тому, що в будинку є значна кількість тих, хто отримує субсидії. Це – теж передумова. А луцька міська програма компенсує виплату відсотків! Це теж – передумова для перемоги! Треба тільки почати – і передумови для остаточної перемоги з’являються одна за одною!

Рахуємо далі: Позичали  – 594 180 грн. Віднімаємо компенсацію 254 000 грн. За 5 років треба віддати 340 180 грн. Співвласники зекономлять щороку на опаленні (приблизно 50%) 532 тис. грн., і за 5 років це складе астрономічну суму в 2,7 млн. грн.! Квартира в 50 кв.м. щороку економитиме 4500 грн., за 5 років – 22,5 тис. грн.! При цьому платити за кредит мешканцям цієї квартири доведеться лише 1200 грн. на рік (чистий прибуток сім’ї – 3300 грн.) За 5 років сімейний бюджет додатково отримає 16,5 тис. грн.!

Оце так перемога! Навкруги всі платять за опалення все більше – а ОСББ “Інтер” з Луцька – менше! Завдяки теплому кредиту і власному розуму.

Порахуйте, скільки ви будете платити за опалення, починаючи з жовтня (майже вдвічі більше, ніж минулого року). Подивіться на приклад ОСББ “Інтер” – вони, завдяки теплому кредиту, будуть платити менше!

Що зважати? Треба брати!

Добавлено 2016.08.10
Дякуємо, ваша заява була вiдправлена!