Твое ОСМД
твоє
осбб
Модернізація
багатоповерхівок

Історії людей

ОСМД «Эдельвейс»
Одесса

Літо… Багато хто проводить цей час на дачах, на море чи просто біля екранів телевізора, спостерігаючи за подіями Олімпіади. А ось жителі однієї з п’ятиповерхівок Одеси зібралися і поставили індивідуальний тепловий пункт (ІТП) разом з тепловим лічильником і вже зараз впевнені в тому, що взимку їм не доведеться переплачувати за тепло.
Ось вони: ОСББ «Едельвейс», г. Одесса, ул. Варненська 10а, будинок – колишній гуртожиток, 3 під’їзди, 140 співвласників. Голова ОСББ – Алла Георгіївна Стариш.
Яким же чином жителі звичайної п’ятиповерхівки стали одними із перших в Одесі, хто поставили ІТП за програмою «теплих кредитів»? Все дуже просто. Мешканці будинку були незадоволені
А) роботою своєї системи опалення,
Б) великими сумами в рахунках за опалення
і вирішили діяти. Глава ОСББ вивчила принцип роботи ІТП і його можливості і відразу зрозуміла, що в її будинку необхідно ставити саме ІТП з можливістю балансування подачі тепла, тому що це дозволяє вирішити безліч проблем будинку відразу:
– істотно зменшити рахунки за опалення будинку;
– платити за те тепло, яке необхідно дому;
– вирівняти температуру по квартирах.
Правління ОСББ вивчило пропозиції фірм на ринку і отримали підсумкову суму 81 214 грн. 7 липня співвласники будинку взяли кредит в державному Укргазбанку під 24,5% річних. Компенсація частини кредиту від держави – 35 270,08 грн., Та ще плюс одеський міська рада за міською програмою додатково компенсував 20% кредиту – ще 16 242,8 грн. Разом загальна компенсація становить 51 512,88 грн., або більше 64%. Майже 2/3 суми вдалося покрити за рахунок підтримки держави і міста!
Річна економія співвласників ОСББ «Едельвейс» в місті Одесі на опаленні складе приблизно 40% або 12,14 грн./кв.м або 35 206 грн. на весь будинок на рік. А за 5 років – 176 030 грн. А за кредит з урахуванням двох компенсацій за п’ять років необхідно буде віддати 50,6 тис. грн. за умови, що мешканці будуть платити протягом п’яти років. Але співвласники даного ОСББ вирішили, що вони зможуть закрити кредит значно швидше і отримати ще більшу економію, заплативши банку набагато менше за своїми відсотковими зобов’язаннями!
Отже, один з будинків в мікрорайоні Черьомушки в місті Одесі отримав в своєму будинку індивідуальний тепловий пункт з погодним регулюванням,
впевненість у завтрашньому дні, зниження щомісячних платежів на опалення, комфортні умови проживання … і все це багато в чому за рахунок участі в програмах компенсації від держави і міста. І завдяки вірним спільним рішенням!

Добавлено 2016.08.12
Дякуємо, ваша заява була вiдправлена!