Твое ОСМД
твоє
осбб
Модернізація
багатоповерхівок

Новини

Теплі кредити живуть!

Добавлено 2017.02.08

«Уряд продовжив дію програми «теплих кредитів» у 2017 році та вдосконалив її процедуру, передбачивши загальний обсяг фінансування у сумі понад 400 млн грн.»  – про це заявив на засіданні КМУ Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття розробленої Мінрегіоном відповідної урядової постанови.

За його словами, середня економія теплової енергії від впровадження енергоефективних заходів за програмою, які були в проваджені ОСББ та ЖБК, склала:

  • при термомодернізації стін — 24%;
  • при облаштуванні індивідуальних теплових пунктів — 10%;
  • при встановленні енергоефективних склопрозорих конструкцій в місцях загального користування — 14%;
  • зафіксована суттєва економія електроенергії на освітлення місць загального користування (71%).

«Сьогодні 95% ОСББ/ЖБК готові взяти участь у Програмі повторно. Програма «теплих кредитів» довела свою ефективність і затребуваність у населення», — повідомив Зубко.

«Ми не лише продовжили програму на 2017 рік, а й вдосконалили процедуру надання кредитів, посилили контроль за впровадженням енергоефективних заходів та використанням коштів, передбачили систему моніторингу ефективності виконання програми», — зазначив Геннадій Зубко.

Крім того, за словами Віце-прем’єр-міністра, програма має мультиплікаційний економічний ефект. Адже кожна гривня бюджетних коштів за механізмом співфінансування таких кредитів залучає кошти самих співвласників, кредитних установ, місцевих бюджетів (у разі наявності місцевої програми додаткового стимулювання) та повертається в бюджети у вигляді податкових надходжень, зменшення видатків на субсидії на оплату комунальних послуг тощо.

Про це повідомляє Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

Детальніше – тут.

 

Дякуємо, ваша заява була вiдправлена!