Твое ОСМД
твоє
осбб
Модернізація
багатоповерхівок

Новини

Теплішає на ринку «теплих кредитів»

Добавлено 2017.03.13

З початку березня на повну потужність запрацювала Урядова програма з енергоефективності. В перший же тиждень місяця шість ОСББ взяли кредити на енергоефективні заходи з державним відшкодуванням. Було залучено 632 тис. гривень. І це лише початок – тож не баріться!

До того ж до програми долучився найбільший банк країни – ПриватБанк. Банк повідомляє, що вибрати та купити енергоефективні товари можна буде на спеціальній платформі «ПриватМаркет», завдяки чому кількість необхідних паперів від ОСББ буде мінімальна. Оплатити покупки можна за допомогою кредиту з мінімальною зараз для «теплих кредитів» процентною ставкою – 18%, з подальшою компенсацією частини кредиту за рахунок держави.

І перший теплий кредит від ПриватБанку 3 березня отримало ОСББ «Фенікс-43» з Кривого Рогу, на енергоефективні вікна в місцях загального користування. Два дні ОСББ збирало необхідні документи для оформлення заявки, а ще через три – отримало позитивне рішення від банку. З метою мінімізувати бюрократичну тяганину, банк надає можливість прикріпити документи дистанційно – за допомогою «Приват24 для бізнесу».

Дякуємо, ваша заява була вiдправлена!