Твое ОСМД
твоє
осбб
Модернізація
багатоповерхівок

Новини

Встигни до 1 липня 2017!

Добавлено 2017.01.27

Зміни в статуті ОСББ: платити чи не платити?

Потреба сплачувати адміністративний збір за зміну статуту залежить від причин змін в статуті.

Так, ОСББ, що вносять зміни до статутів з метою приведення їх положень у відповідність з п. 133.4 Податкового Кодексу України, до 1 липня 2017 року мають право не сплачувати адміністративний збір при реєстрації нової редакції установчих документів.

Підґрунтя: згідно закону №755, адміністративний збір не справляється за зміну до установчих документів, пов’язаних з приведенням їх у відповідність із законами України у строк, визначений цими законами. Подробиці – тут.

А чи можна в цьому випадку вносити додаткові зміни так само безкоштовно?

На жаль, ні. У разі, якщо водночас із приведенням статуту у відповідність до положень ПКУ до установчих документів вноситимуться будь-які інші зміни, держреєстратор, вочевидь, наполягатиме на сплаті адміністративного збору. Подробиці – тут.

Дякуємо, ваша заява була вiдправлена!