Твое ОСМД
твоє
осбб
Модернізація
багатоповерхівок

Новини

Як провести енергоефективну модернізацію за 40% від вартості

Добавлено 2016.09.12

Відповідь на це питання знають в ОСББ «Московський», який знаходиться в м. Харкові на проспекті Московському 97.

В будинку була проблема – недостатньо гаряча «гаряча» вода. Старі теплообмінники не забезпечували гаряче водопостачання нормативної температури. Через це мешканці використовували електробойлери для підігріву води, збільшуючи витрати електроенергії у декілька разів. Окрім цього, електричній проводці більше 20 років, і коли всі мешканці одночасно вмикали бойлери – проводку коротило і вибивало. Це могло привести до пожежі.

Але тепер, завдяки державній та обласній програмам підтримки енергоефективних заходів, мешканці можуть прийняти дійсно гарячу ванну, без ризику пожежі та переплат за електричну енергію.

ОСББ «Московський» уклало кредитну угоду із Ощадбанком, встановила нові компактні теплообмінники, які забезпечуватимуть мешканців будинку гарячою водою. Окрім теплообмінників, до кредитної угоди увійшла установка лічильників тепла та заміна освітлення.

Загальна вартість угоди склала 243 200 гривень, з них держава компенсує 102 000 гривень, а область – 44 000 гривень, тобто після отримання компенсації вартість встановленого обладнання для ОСББ складе 97 200 гривень!

Поки одні мають сумніви – інші роблять! Не відкладай на завтра те, що ти мав зробити ще позавчора, бо зима близько!

Олег Масленніков (м. Харків)

Дякуємо, ваша заява була вiдправлена!